Czym jest Battleforge?

Kolekcjonerska gra karciana? RTS? A może MMORPG?

BattleForge to nowa gra typu MMORTS – strategia czasu rzeczywistego w którą grasz z graczami z całego świata! MMOG (czyli Massive Multiplayer Online Game) to gatunek dobrze rozwijający się w ostatnich latach, ale często gry te są do siebie podobne i wymagają płacenia drogiego abonamentu. Jednak BattleForge to innowacyjna gra wprost ze stajni EA, która wykorzystuje zupełnie nowe, nieznane dotąd rozwiązania. To pierwsza gra MMO na takim poziomie w którą możesz grać ZA DARMO.

Tymi słowami zaczynał się opis Battleforge w 2009 roku kiedy to jeszcze faktycznie gra istniała. Na szczęście dzieki wsparciu fanow powstał Remake tej magicznej gry o nazwie:

Skylords Reborn [brak zgody na używanie nazwy Battleforge ;( ], niemniej – dzięki tej wspaniałej inicjatywie możemy cieszyć się ponownie najlepszą grą karcianą na świecie, ever!

Zaraz zaraz, karcianą? Tak! Gra łączy w sobie elementy karcianych gier kolekcjonerskich i strategii czasu rzeczywistego, więc jest to rozrywka dla wymagających graczy, szukających nowych rozwiązań i zadań dla prawdziwych strategów.

My Review

Review Form...

Reviews

Loading Reviews...
Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Main

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *