Renegade Edition


Renegade Edition ten dodatek rozszerzył pakiet kart BattleForge o legendarne jednostki i monumentalne budynki z regionu Południowych Pustkowi Nyn. Legendy bandytów i Stonekines, z którymi walczyłeś podczas swojej krucjaty przez Południowe Pustkowia, są teraz dostępne wśród śmiertelników, a Skylordowie mogą ich przyzywać za pomocą Kuźni. Do puli kart BattleForge zostało dodanych 60 nowych jednostek i budynków. Dostępne stały się karty z podwójnymi orb’ami i specjalne avatary, które pogłębią i wzbogacą strategiczne możliwości talii i samej walki.

Bandyci i Stonkin’y

Rozdarte bandy bandytów wędrują po pustkowiach z żądzą rabunku. Bandyci są niezwykle wszechstronni, a ich oddziały wahają się od szybko poruszającej się piechoty po ciężką artylerię. Jeśli zostaną utrzymani w linii, te siły bandytów okażą się jeszcze bardziej zaciekłe niż Zmierzch.

Żywiołaki Stonekin są także częstoobecne na pustkowiu. Są to masywne, mocno opancerzone bestie i nawet jeśli brakuje im szybko poruszających się jednostek, to każdy z nich ma dość siły, by zniszczyć małą armię.

Podwójne Orb’y

Główną specjalnością Renegades jest wszechstronność i niezależność, co odzwierciedla ich dwoistą naturę. Nie rządzi nimi tylko jedna moc, ale są w stanie użyć drugiej mocy, aby odblokować dodatkowe specjalne zdolności lub ogólnie bardziej elastycznie dopasować się do twojej talii. Bandyci będą używać dzikiego ognia i złowrogiego cienia jako źródła swojej mocy, podczas gdy Stonekin połączy się z mocą Mrozu i Natury. Te karty nie tylko dobrze pasują do dwukolorowej talii, ale ich specjalne zdolności mogą odblokować główne zalety każdej z dwóch mocy, pozwalając na nowe taktyki i odmiany talii.

My Review

Review Form...

Reviews

Loading Reviews...
Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Artykuły