Interfejs

 1. Przycisk dzwonka ma jedno i proste użycie, klikając na niego, wybierasz każdą jednostkę kontrolowaną przez Ciebie. Służy to głównie do zbierania twoich jednostek lub do zagrania all-in.
 2. To jest zarządzanie grupą. Możesz tworzyć grupy, przytrzymując lewy przycisk myszy i wybierając jednostki, a następnie klikając przycisk Plus (numer 3.), w ten sposób możesz zarządzać grupami za pomocą klawiszy od 1 do 9 na klawiaturze lub klikać je.
 3. Plus – Ta funkcja jest świetna do PvP i PvE, możesz na przykład ale swoje jednostki leczące w dodatkowej grupie i pozwolić im poruszać się za twoją główną grupą w ten sposób, że są trudniejsze do trafienia dla twojego wroga.
 4. Czat, którego używałbyś do nawigacji w misjach kooperacyjnych lub PvP, ale polecam discord, ponieważ nikt nie ma czasu na pisanie podczas walki 😉 Jest używany głównie do pisania GG po meczu lub ogłaszania wymiany kart.
 5. Tutaj jest wyświetlana cała talia, możesz zobaczyć, że karty, które można zagrać, są wyższe niż te, które nie mogą zostać zagrane (ostatnie 2 karty) i możesz zobaczyć ładunki każdej karty. W tym przypadku wykorzystałeś wszystkie swoje ładunki na swoim zaklęciu erupcji (trzecia karta) i możesz zobaczyć, że się odnawia. Możesz odradzać jednostki / zaklęcia / budynki, przeciągając je lub naciskając klawisz skrótu.
 6. To jest twoja wieża całkowicie zbudowana i gotowa do strzału, nad nią widoczny jest mały zielony pasek zdrowia.
 7. To jest jednostka walcząca w zwarciu poziomu 1 (wymagana tylko jedna kula) za ścianą, którzy nie mogą zaatakować właśnie przez tą ścianę.
 8. Jest to zdolność ściany – bramy. Możesz na nią kliknąć, aby opuścić bramę i przepuścić swoje jednostki walczące w zwarciu. (Ten przycisk pojawia się na każdej jednostce / budynku z aktywną zdolnością, jeśli ją wybierzesz).
 9. Tutaj możesz zobaczyć jednostki dystansowe, które mogą atakować przez ścianę, dodatkowo jednostki na szczytach ścian otrzymają premię do obrony.
 10. To pokazuje twoją drużynę w tym przypadku jesteś w misji dla jednego gracza, więc nie ma nikogo innego.
 11. To jest wybrana jednostka / budynek / cel, po lewej stronie widać aktywne zdolności, a w prawym dolnym rogu HP.
 12. Mały młotek służy do naprawy budynków. Kliknij uszkodzony budynek i młotek, aby go naprawić. Ten proces pochłania energię, dlatego należy uważać, czasami ściana nie jest tak ważna jak nowa jednostka.
 13. Przycisk czaszki służy do niszczenia wybranych jednostek lub budynków.
 14. Twoja minimapa, możesz zobaczyć części mapy, które eksplorowałeś, reszta jest nadal ukryta. Widzisz również własne budynki / jednostki (zielone kropki) i wrogów (czerwone), inni członkowie drużyny będą niebiescy lub w innym kolorze. Zawsze miej oko na swoją minimapę.
 15. To wyświetla twoją energię. Jeśli twoje jednostki umrą, twoja energia wzrośnie i z powrotem spadnie, więc jeśli stracisz dużo jednostek, otrzymasz więcej energii przez krótki czas.
 16. Wyświetla liczbę posiadanych jednostek. Możesz mieć tylko określoną liczbę jednostek, więc nie chcesz jej przekraczać.
 17. Pokazuje całkowitą energię, którą jesteś w stanie wykorzystać.
 18. Pokazuje część pozyskiwania energii przez studnie energetyczne. Każda studnia energetyczna ma swoją pojemność po zebraniu pewnej ilości energii w studniach energetycznych pozostanie 5533 energii, zanim się wyczerpią.
 19. Wyświetla liczbę posiadanych monumentów [Orbs] i ich typy. W tym przypadku posiadasz jeden ogień i jeden lodowy Orb. Dla różnych kart potrzebne są różne elementy.
 20. Tu widnieje cel misji.
 21. Opcje
 22. Tutaj możemy zobaczyć jednostki wroga najczęściej na czerwono lub pomarańczowo.

My Review

Review Form...

Reviews

Loading Reviews...
Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Poradniki